אילו עבודות בובקט ניתן למצוא כיום?

 
 
 
בכל מה שקשור לתחום הבניה יש כיום מגוון גדול של כלים יעילים שמסייעים מאד בעבודה בשטח. אחד מן הבולטים שבהם הוא כמובן הבובקט. הבובקט, או כפי שהוא נקרא בעברית המחפרון, הוא כלי עבודה יעיל באופן מיוחד לכל הדעות, למגוון רחב מאד של מקרים שונים. את המחפרון אנחנו יכולים למצוא לא פעם באתרי בניה או בכבישים, משום שמדובר על כלי שימושי במיוחד. יש לציין שהמחפרון יכול לעבוד גם בתנאי שטח מאתגרים יחסית, והוא מאפשר שליטה מדויקת מאד. אנו יכולים לראות כי אחת הסיבות לכך שיש מגוון של עבודות בובקט, הוא שהכלי המרכזי של הבובקט, מסוגל לבצע כמה פעולות שונות.
 

מהן העבודות הנפוצות?

 
  • הנחת תשתית למבנים - בתעשיית הבניה, אנו רואים לעתים קרובות עבודות בובקט שהתפקיד המרכזי שלהן הוא לסייע להנחת התשתיות באתר הבניה. פעמים רבות, הבובקט הוא זה שמסייע לפנות את דרך מגורמים זרים שמפריעים ובעיקר לפנות חול ועפר. כך אפשר להניח את התשתיות בנוחות.
  • סתימת בורות - בכבישים השונים אפשר לעתים למצוא בוררות, אשר מהווים מפגע בטיחותי מדרגה ראשונה. בעזרת עבודות בובקט, אפשר לסתום את החורים הללו בקלות.
  • הרמת משאות - במידה ויש צורך להרים משאות בשטח, שמשקלם כמה טונות, אפשר לעשות זאת באמצעות בובקט! יש לזכור שהכלי המרכזי של הבובקט יכול לא רק לחפור בשטח אלא גם להרים משאות. הבובקט הרגיל כיול להרים עד כ2 טון, ובובקט גדול יותר יכול להרים עד כ4 טון.
  • שבירת אספלט - אם יש צורך לבצע עבודות בכביש שמטרתן היא לשבור את האספלט הישן מסיבות שונות, אפשר לעשות זאת בעזרת עבודות בובקט, שכן כלי החפירה הוא חזק מספיק גם בכדי לשבור אספלט ישן.
 
 
 
מחפרון
 

ליהנות מעבודות ברמה גבוהה

 
אם אתם מעוניינים ליהנות משירות של עבודות בובקט ברמה גבוהה במיוחד, פנו עוד היום לחברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ. החברה מתמחה במגוון של עבודות קידוח ובניה, ובין השאר תשמח לספק לכם גם עבודות עם בובקט ברמה גבוהה.
 
עבודות בובקט