כלונסאות בנטונייט

 
 
 

זקוקים לכלונסאות לצורך קיבוע מבנה אל הקרקע או תמיכה בעומסים? מחפשים אחר פתרונות קידוח במקומות עם מים? המומחים של חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ ישמחו להעמיד לרשותכם כלונסאות בנטונייט במחיר משתלם.

 
ההתמחות של חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ היא ביצוע עבודות קידוח קרקע. לאורך השנים צברה החברה את הניסיון, הידע והמיומנות הנדרשים על מנת להתמודד עם עבודות קידוח בכל היקף ועל גבי כל סוגי הקרקעות. בנוסף, החברה מודעת לחשיבות של כלונסאות בנטונייט, ולמעמד שלהם בטכניקות הבנייה המודרניות.
 

מה התפקיד של כלונסאות בנטונייט?

 
כלונס מתפקד בתור יסוד בניין ותפקידו העיקרי הוא לקבע את המבנה אל הקרקע, או לחילופין לתמוך בעומסים שונים הקשורים אליה. כלונס הוא עמוד המוחדר בחלקו אל הקרקע, ובחלקו העליון אל יתר יסודות המבנה. השימוש בבומנייט לצורך ייצור כלונסאות מבוסס על מספר תכונות של החומר:

- חלקלקות ושמנוניות
- יכולת איטום וטיוח
- מרקם ג'לי
- שליטה בסומך

בנטונייט הוא חומר המופק מכריית סלע עשיר במינרלים על בסיס סודיום. כתוצאה מכך, כלונסאות בנטונייט מאפשרות עבודות קידוח במקומות ייחודיים. את הקידוחים ניתן לבצע בכל הקטרים, במי תהום ובחול. בבעלות חברתנו מכונות קידוח מתקדמות ובעלות כוח רב המאפשרות לאנשי המקצוע גישה בטוחה ומהירה. בנוסף, החברה מעסיקה צוות של עובדים, מנהלי עבודה ומנהלי פרויקטים עם ניסיון מעשי של שימוש בכלונסאות.

לסיכום, אין צורך לוותר על פרויקט בנייה בשל אדמה רכה או מלאה במים, כי בעזרת כלונסאות ייעודיות ניתן לענות כל כל הצרכים. צרו קשר עם נציגי החברה שלנו, ותקבלו פרטים מקצועיים על כלונסאות ועבודות קידוחים.
 
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר, להתרשם ממבחר פרויקטי קידוח שבוצעו על ידי החברה, ולתאם פגישת ייעוץ.
 
 
 
קידוח כלונסאות בבנטונייט - אלון יסודות