קידוח בנטונייט

 
זקוקים לשירותי קידוח במקום בו האדמה חולית? מעוניינים לבנות במקומות בהם יש מים? כנראה שאתם צריכים לפנות אל חברה המתמחה בקידוחי בנטונייט
 
חברתנו מבצעת קידוחי בנטונייט עבור לקוחות בכל רחבי הארץ. אנו מתמחים בעבודות מסובכות, בהן לא ניתן לבצע קידוח רגיל, כגון אדמה חולית, ובעבודות קידוח על גבי מקומות בהם יש כמות גדולה של מים. אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר העומדים לרשות אנשי המקצוע בתחום הקידוח. מעבר לכך, יש לנו את היכולת, הידע והניסיון המעשי ליישום קידוחי בנטונייט בכל ההיקפים.

יועצינו ישמחו לעמוד לרשותכם, ולהסביר על ההבדלים בין בנטונייט לסוגי קידוח אחרים. ראשית, בנטונייט הוא חומר במרקם ג'לי, ולכן הוא אינו חודר אל הקרקע בעת החפירה. שנית, הקידוחים המיוחדים שלנו לא יוצרים "בלון" בתוך הקידוח. אנו שומרים על יציבות דפנות הקידוח ללא מפולת, מקפידים על הוראות הבטיחות, ומבטיחים תוצאות יעילות תוך זמן קצר.

<< מתעניינים בשירותי חפירה בובקט אנו כאן>>

 

כיצד מתבצע קידוח בנטונייט?

 
 
רק דרך חברה מוכרת ואמינה ניתן לזהות את ההבדלים בין שלבי העבודה עם בנטונייט. אנו מבחינים בין בנטונייט מוכן, ערבוב ראשוני ובנטונייט מושב. השימוש במערכת בנטונייט עם נציגי חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ מבוסס על מספר אמצעים:

  • מערכת משאבות
  • מיכלי איסוף
  • ציוד להכנת הבנטונייט והובלתו אל אתר הקידוח

בגמר הקידוח אנו מכניסים את הברזל אל הבור, כאשר אל תוך הקידוח עצמו מוכנס צינור תרמי עד התחתית. הצינור התרמי משמש להזרמת בטון שמגיע ישירות לתחתית הבור, מה שמבטיח שאיבה אופטימאלית של הבנטונייט בחזרה אל המיכלים.

אז חייגו אלינו עכשיו:

072-3228165
 
 
 
 
רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? צרו קשר עם נציגנו, והתחילו בעבודות קידוח בהקדם.

התקשרו:

072-3228165